Kadra

Najważniejsi są ludzie. W Fun School tworzymy zgrany zespół, który wspiera się, inspiruje, dzieli wiedzą i pomysłami. Każda z nas jest mistrzynią w swoim fachu.

Martyna Zalewska – dyrektorka i metodyczka szkoły. Absolwentka filologii j.angielskiego oraz pedagogiki specjalnej. Nauczyciel j.angielskiego z ponad 13-letnim stażem, terapeutka SAZ, felinoterapeutka, behawiorystka zwierząt towarzyszących. Wulkan energii i skarbnica pomysłów. Zapracowana mama. Specjalizuje się we… wszystkich grupach wiekowych i wszelkich pomocach do zajęć. Po godzinach (jeśli kiedyś się kończą) tworzy miniatury i połyka książki, i, oczywiście, uwielbia zwierzęta.

Magdalena Paprocka – asystentka dyrektorki, administratorka szkoły, królowa sekretariatu. Magda jest nieocenioną organizatorką, nie ma dla niej zadań nie do wykonania. Zawsze uśmiechnięta i trzymająca rękę na pulsie. To ona panuje nad kalendarzem zajęć, tą straszną papierologią i magazynem podręczników. Jeśli do nas dzwonicie, z pewnością porozmawiacie właśnie z Magdą. Narzeka na psa, którego skrycie uwielbia. Mama dwójki wspaniałych dzieci, hoduje najlepsze pomidory świata, gotuje jak mistrzyni!

Izabela Uniatycka-Haak – nauczycielka grup młodszych i grup przedszkolnych. Wróżka – nie kobieta – wyczarowuje magiczne lekcje. Wśród dzieci czuje się jak ryba w wodzie, praca ją odpręża. Zapamiętuje imiona ukochanych maskotek, skarbnica wiedzy wszelakiej o każdym uczniu. Swój angielski mistrzowsko opanowała pracując w Stanach Zjednoczonych. Mama dwójki dorosłych dzieci, o które się wiecznie zamartwia. Uwielbia czytać, kocha zwierzęta i nie wyobraża sobie domu bez kota i psa, a nawet kilku.

Justyna Szysler – metodyczka, nauczycielka grup młodszych i grup przedszkolnych. Absolwentka pedagogiki wczesnoszkolnej z językiem angielskim. Nauczycielka wychowania przedszkolnego z kilkunastoletnim stażem. Nieskończenie cierpliwa i uśmiechnięta na każdej lekcji. Wspaniała koleżanka, na którą zawsze można liczyć. Zorganizowana od A do Z, zawsze w punkt i na czas, zawsze znajdzie rozwiązanie problemu. Miłośniczka słodyczy i biegania, mama dwójki uczniów.

Sandra Niedzielska – nauczycielka grup przedszkolnych i grup Tweens & Teens. Skupiona na każdej lekcji, wymyśla najciekawsze gry i najbardziej angażujące zadania, panuje nad każdą lekcją. Niech Was nie zwiedzie anielski wygląd – potrafi trzymać pozytywną dyscyplinę i rozkręcić grupy na maksa. Z wzajemnością zakochana we wszystkich swoich uczniach. Jej nauczycielska intuicja i energia pozwalają zaangażować w lekcję każdego ucznia. Wychowała się w Wielkiej Brytanii i tam skończyła szkoły. Uwielbia podróżować, zwłaszcza tam, gdzie ciepło i słonecznie.

Jolanta Pestka – nauczycielka grup młodszych oraz grup przedszkolnych, specjalizuje się grupach Tweens. Absolwentka filologii angielskiej, nauczycielka z kilkunastoletnim doświadczeniem. Ambitna, pozytywna, wrażliwa, kreatywna – jak już zacznie tworzyć pomoce do lekcji – nie potrafi przestać. Wyszukuje nowinek dydaktycznych, wczytuje się w każdy plan zajęć, troszczy się o każdego ucznia. Mama dwójki fantastycznych dzieci. Nie cierpi nudy.