Ile kosztują lekcje?

Cena roczna/koszt miesięczny lekcji zależy od grupy wiekowej i długości zajęć. Wszelkie materiały do zajęć (książki, płyty, dostępy online itd.) są wliczone w cenę kursu. Opłata wpisowa dla każdego ucznia wynosi 220zł. Ceny miesięczne zajęć znajdziesz w zakładce kursy. Pamiętaj, że opłacasz kurs, nie pojedyncze lekcje.  Umowę podpisujemy dopiero po zajęciach otwartych.